KATEGORIE
PRODUCENCI

NOWOŚCI

Brak nowych produktów na tą chwilę

PROMOCJE

WINSTROL 10MG/100TAB

WINSTROL 10MG/100TAB
  • Okres wykrywalności: 3 tyg. oral, 9tyg. inj.
  • Klasyfikacja: Steroid anaboliczno androgenny
  • Substancja aktywna: Stanozolol
  • Dawkowanie: doustnie - mężczyźni 30-70 mg / dzień, kobiety 2,5-10/ dzień inj. 50-100mg/c2d, Kobiety 25mg c2d
  • Aromatyzacja: nie
  • Redukcja: nie
  • Blokowanie HPTA: Słabo
  • okres półtrwania : 4 h oral , 24 inj.

Więcej szczegółów

£30.00 brutto

Często pojawia się pytanie- Która wersja jest bardziej toksyczna oralna czy iniekcyjna? Obie wersje są równie szkodliwe, tym niemniej jeśli chodzi o układ pokarmowy (możliwe wzdęcia, zgaga etc.), oraz ze względu na pierwsze przejście przez wątrobę to wersja oralna jest bardziej szkodliwa, tym niemniej posiada również swoje zalety wymienione wcześniej- silniejsze wiązanie SHBG.

Standardowe dawkowanie u mężczyzn wynosi 30 - 70mg ed dla tabletek i 25 - 50mg ed dla wersji iniekcyjnej. W zależności od oczekiwanych rezultatów Winstrol łączy się z silnymi androgenami, takimi jak Testosteron. Stosowany w takim połączeniu stanazolol równoważy cykl, zapewniając dobry efekt anaboliczny, bez zbędnego zwiększania poziomu estrogenów. Stack taki powoduje przyzwoite przyrosty masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym ograniczeniu poziomu otłuszczenia i retencji wody. Pracując nad definicją w okresie przedstartowym łączy się Winstrol z niearomatyzującymi androgenami, takimi jak Trenbolon lub Halotestin. Skutkuje to w uzyskaniu wspaniałego, "pociętego" wyglądu, oczekiwanego do startu.

Początkowo produkowany dla koni wyścigowych stanozolol, został wprowadzony również do użytku przez człowieka. Ben Johnson w okresie swojej świetności i bicia rekordów stosował m.in. właśnie ten specyfik. Preparat o nazwie Winstrol zawierający stanozolol, produkowany przez hiszpańska fimę farmaceutyczna Zambon , stał się najsławniejszym na całym świecie a nazwa Winstrol najbardziej rozpoznawalna. Obecnie w użyciu i sprzedaży znajduje się winstrol firmy Desma, która wykupiła prawa do produkcji winstrolu depot, ponadto produkuje wersje oralna 2mg/tabl. Obok nandrolonu jest najpopularniejszym środkiem dopingującym stosowanym w bardzo wielu dyscyplinach sportowych, takich jak lekkoatletyka, pływanie, podnoszenie ciężarów etc.

Stanozolol jest niczym innym jak DHT (najsilniejszy androgen w ludzkim ciele), z dwoma modyfikacjami. W pozycji 17 alfa wstawiona jest grupa metylowa, oraz pierścień a jest "wzbogacony" o grupę pyrazolową. Dla zróżnicowanych form podawania stanozololu trzeba zauważyć, że obie formy, czyli oralna i iniekcyjna składają się dokładnie z tej samej materii. Forma iniekcyjna jest mikronizowaną zawiesiną wodną ( można przyjmować ta formę oralnie ), natomiast oralna to substancja aktywna i tzw. wypełniacz, który współtworzy formę tabletki.

Stanozolol, jest ok 3 krotnie bardziej anaboliczny w stosunku do testosteronu , natomiast 3 kronie łagodniejszy pod względem androgenności (nie ulega 5-alfa redukcji), jednocześnie należy podkreślić słabe powinowactwo względem receptora androgenowego. Jako że jest pochodną DHT znany jest z posiadania właściwości antyestrogenowych, jak i antyprogesteronowych. Obydwa związki są odpowiedzialne za "efekt napompowania" czyli gromadzeniem się wody podskórnej wraz z jonami chloru i sodu. W związku z tym, że stanazolol nie konwertuje do estrogenów, stosowanie antyestrogenu nie jest wymagane. Nawet dla osób podatnych na typowe dla nich skutki uboczne, nie ma obawy o wystąpienie ginekomastii.

Jest on sterydem powszechnie wykorzystywanym do cykli redukcyjnych. O ile wielu ludzi wykonuje cykle redukcyjne na metanabolu czy oxymetholonie, o tyle o zastosowanie winstrolu do cykli typowo masowych jest rzadkie. Stosowanie niewielkich dawek w cyklu masowym przyczynia się do związania SHBG. Proteiny te przyczyniają się do zmniejszania poziomu wolnych hormonów. Stanazolol więc może nasilać działanie anaboliczne stosowanych wraz z nim sterydów, poprzez właśnie wiązanie się z SHBG. Przykładowo, dodanie Winstrolu do cyklu z użyciem testosteronu niewątpliwie przyczyni się do podniesienia poziomu wolnego testosteronu , a tym samym aktywności w organizmie. Kwestia ta tyczy się głownie wersji oralnej stanozololu , gdyż tylko ta forma podania wymusza pierwsze przejście przez wątrobę. Tutaj winstrol może integrować się z SHBG które produkuje wątroba, zanim dostanie się do krwiobiegu. Badanie porównujące wersję oralną a iniekcyjną popiera, że 70mg/tygodniowo substancji czynnej wpływa na SHBG lepiej niż 400mg/tydzień w iniekcji. Natomiast wersja injekcyjna, będzie skuteczniejsza w zastosowaniach "solo", gdyż przejawia większą skuteczność w budowaniu masy mięśniowej.

Sam winstrol podawany w dawce 6mg/dzien może obniżyć zdrowy cholesterol hdl o 33% , by w tym samym czasie podnieść poziom szkodliwego LDL o 28%, pojawiający się nawet przy małych dawkach przerost mięśnia sercowego powoduje, że stanozolol najczęściej stosowany jest do krótkich cykli redukcyjnych. Powszechnie jest przyjęty okres stosowania winstrolu na 6 tygodni, ze względu na jego toksyczne właściwości, tym niemniej wielu ludzi stosuje go nawet do okresu 12 tygodni ni nie doznając żadnych problemów. Użycie winstrolu do typowo masujących cykli napotyka jednak pewne bariery. Jak wiadomo jest on silnie hapatotoksyczny, jednym z bardziej hepatotoksycznych z wszystkich SAA oralnych z grupa 17 aa- (Grupa c-17aa została "wstawiona", aby molekuły były odporne na redukcje w procesie trawienia, oraz w tzw. pierwsze przejście ("first pass") przez wątrobę. Należy również zaznaczyć , że minimalny okres przyjmowania w którym można zauważyć wyraźny pokaz możliwości winstrolu to 4 tyg., stosowanie cykli poniżej 4 tygodni nie ma sensu. Ludzie z niskim BF zauważa znaczne utwardzenie mięśnia, poprawę użylenia, separacji i pocięcia mięśnia . Wielu stosujących stanozolol zawodników skarży się na bolące ,'wysuszone ' stawy. Dzieje się tak ponieważ, ogranicza powstawanie przeciwzapalnych i przeciwbólowych a nasila powstawanie pozapalnych cytokin i prostaglandyn. Ponadto zwiększa jednocześnie w pewien sposób upośledza syntezę kolagenu, powodując ze stawy staja się podatne na zerwania. Napisałem wielu tym niemniej udało mi się znaleźć opinie: 

I ran Winstrol for about 3 months (12 weeks) at a dose of 100mgs Every Other Day (along with Test prop at 125mgs, every other day) and I suffered no ill-effects. My joints felt fine, and I can say that the only thing which was undesirable about that cycle was the injection pain.

Autor cytatu stosował winstrol 12 tyg. 100mg co drugi dzień w połączeniu z testosteronem propionate. Nie odczuł w tym czasie żadnych dolegliwości ze strony stawów, tym niemniej poruszył kolejną ważna kwestie- bolesne zastrzyki .W tym przypadku jest 100% zgodności , nawet dobrze wykona iniekcja potrafi bolec kilka dni.