KATEGORIE
PRODUCENCI

NOWOŚCI

Brak nowych produktów na tą chwilę

PROMOCJE

Wszystkie promocje

SUSTANON 300MG

SUSTANON 300MG
  • Redukcja: Tak
  • Blokowanie HPTA: Tak, wyraźne
  • Substancja aktywna: Testosteron
  • Okres półtrwania: około 7-8 dni
  • Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
  • Dawkowanie: 250 -1000mg / tydzień
  • Aromatyzacja:Tak

Więcej szczegółów

£35.00 brutto

Mimo iż Sustatnon pozostaje aktywny w organizmie przez około 3 tygodnie, iniekcji dokonuje się przynajmniej raz w tygodniu. Skuteczna dawka to 250mg (1 ampułka) tygodniowo, do 1000mg (4 ampułki) tygodniowo. Niektórzy zawodnicy decydują się na jeszcze większe dawki, jednak nie ma to większego sensu. Dawka przekraczająca 1g testosteronu tygodniowo bez wątpienia spowoduje bardzo wyraźne skutki uboczne, przeważające nad korzystnym działaniem tak dużej dawki. Zamiast bezmyślnie zwieszać ilość przyjmowanego Sustatnonu, korzystniej jest połączyć go z innym związkiem. Dobre rezultaty daje połączenie go z mocnymi środkami doustnymi, jak Dianabol czy Anadrol. Z drugiej strony, Sustanon działa także skutecznie w połączeniu z Winstrolem lub Trenbolonem, poprawiającymi nieco jakość przyrostów.

Sustanon nie jest zdecydowanie środkiem dobrym dla kobiet. Silne działanie androgenne, przy bardzo długim okresie aktywności nie jest dla kobiet korzystne. Wręcz przeciwnie. Pojawienie się u nich drugorzędnych cech męskich może nastąpić dosyć szybko i wyraźnie. Dla kobiet zdecydowanych na stosowanie testosteronu lepszą opcją będzie jego krótszy ester - propionian, oferujący lepsze możliwości kontroli stężenia testosteronu we krwi.

Sustanon jest preparatem złożonym z 4 estrów testosteronu, w roztworze olejowym. Zawiera 50mg propionianu, 100mg enanathatu, 10omg cypionatu i 50mg testosteronu acetate. Specyficznie dobrany skład Sustatnonu zapewnia szybko inicjuje się, jednak mocno wydłużone uwalnianie testosteronu. Propionian i fenylopropionian uwalniane są szybko, w przeciągu kilku dni. Pozostałe estry są znacznie wolniej działające, pozostają aktywne do 2 - 3 tygodni.

Testosteron jest wysoce anaboliczny i androgenny zarazem. Po pierwsze, testosteron sprzyja retencji azotu w mięśniach –więcej azotu- sprawniejsze budowanie masy. Testosteron powoduje zarówno wzrost mięśni , oraz zwiększa szybkość spalania tkanki tłuszczowej. Wysyła wiadomość do komórek mięśniowych, które w odpowiedzi magazynują więcej protein co nasila powstawanie nowych włókien kurczliwych, dzięki czemu twoje mięśnie rosną. Chroni również mięsnie przed katabolicznym wpływem kortykosteroidow. Często mówi, że testosteron jest nie tylko anabolicznych, ale silnie antykataboliczny. Nie tylko powoduje wzrost wielkości włókien mięśniowych (hypertrofia), ale również zmienia liczbę włókien mięśniowych (hipertrofia) poprzez nasilenie wydzielania Gh oraz igf-1. Testosteron zwiększa również wydzielanie EPO w nerkach co przyczynia się do zwiększenia ilości krwinek czerwonych w wyniku czego dochodzi do poprawy wydolności tlenowej organizmu. Testosteron poprawia skurcz mięśni poprzez zwiększenie liczby płytek neuro-motorycznych, oraz poprawienie współpracy miesień- nerw, wspiera również syntezę glikogenu.


Testosteron jest bardzo mocno działającym hormonem, powodującym wyraźne skutki uboczne. Większość z nich związana jest z tendencją testosteronu do konwertowania do estrogenu, co wywołuje przeważnie wyraźną retencję wody podskórnej, nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej, ginekomastię. Wszystko to nie sprzyja utrzymywaniu przyzwoitej definicji muskulatury. Podczas cyklu z użyciem testosteronu warto przyjmować środki przeciwdziałające estrogenom, np. Nolvadex oraz / lub Proviron, zwłaszcza dla osób podatnych na skutki uboczne. Jeszcze skuteczniejszym wyjściem jest inhibitor aromatazy (Arimidex, Femara, Aromasin), lecz niestety kosztowniejszym. Szczególnie niechcianym skutkiem ubocznym jest ginekomastia. Jej początki objawiają się przez lekkie spuchnięcie, swędzenie lub nawet ból w okolicach sutków. Jak tylko zauważymy takie objawy, natychmiast należy zastosować Nolvadex.

Wysoka androgenność Sustatnonu stwarza wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia typowych skutków ubocznych - przetłuszczająca się cera, trądzik, nadmierne owłosienie na ciele, nasilenie łysienia u mężczyzn. Użycie Proscaru / Propecji zminimalizuje wyżej wymienione efekty, ograniczając konwersję testosteronu do DHT. Sustanon bardzo mocno blokuje wydzielanie endogennego testosteronu. Zastosowanie HCG oraz Clomidu / Nolvadexu w ramach PCT jest zatem niezbędne w celu uniknięcia załamania hormonalnego, określanego jako "post - cycle crash". Należy pamiętać, iż Sustanon pozostaje aktywny w organizmie nawet do miesiąca po ostatniej iniekcji. Rozpoczęcie przyjmowania SERM'ów i HCG zbyt szybko będzie zupełnie nieefektywne. Zaleca się rozpoczęcie odblokowania po około 3 tygodniach, kiedy poziom androgenów we krwi znacznie opadnie.