KATEGORIE
PRODUCENCI

NOWOŚCI

Brak nowych produktów na tą chwilę

PROMOCJE

Wszystkie promocje

TESTOSTERONE CYPIONATE 300MG

TESTOSTERONE CYPIONATE 300MG
  • Konwersja do DHT: Tak
  • Substancja aktywna: Cypionat testosteronu
  • Okres półtrwania: 15 - 16 dni
  • Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny (iniekcyjny)
  • Dawkowanie: 250 - 1000mg / tydzień
  • Trądzik: Tak
  • Retencja wody: Tak, wyraźna
  • Podwyższone ciśnienie krwi: Tak
  • Hepatotoksyczność: Niska
  • Aromatyzacja:Tak, wyraźna

Więcej szczegółów

£35.00 brutto

Widoczne działanie ujawnia się podobnie jak przy stosowaniu Enanthatu w około 3 tygodniu stosowania. Okres stosowania uzależniony jest od celu cyklu i zaawansowania zawodnika i kształtuje się w granicach 8-16 tygodni.

Cypionat testosteronu jest od dawna bardzo popularnym sterydem wśród amerykańskich sportowców. O ile enantan wytwarzany jest na całym świecie, cypionat praktycznie wyłącznie w USA. Wśrod tamtejszych zawodników często spotykana jest opinia, że cypionat daje nieco większego "kopa" niż enantan, powodując jednak lekko wyraźniejszą retencję wody. Spoglądając jednak na tę kwestię zupełnie obiektywnie, cypionat wykazuje właściwości bardzo zbliżone do enantanu, są to właściwie środki zamienne. Oba preparaty są długo-działającymi estrami testosteronu, w roztworze olejowym, zapewniającym utrzymywanie wysokiego stężenia testosteronu we krwi przez okres kilku tygodni. 

Podobnie jak wszystkie iniekcyjne testosterony, cypionat zapewnia wyraźne przyrosty masy mięśniowej i siły podczas cyklu. Testosteron łatwo konwertuje do estrogenów, stąd masa mięśniowa na nim zdobywana może nie być najlepszej jakości, ze względu na retencję wody. Toteż cypionat nie jest najlepszym środkiem w okresach pracy nad definicją, przed zawodami. Ponadto nadmiar estrogenów może powodować rozwinięcie się ginekomastii. Jeśli tylko użytkownik zanotuje swędzenie, pojawienie się guzka pod sutkami, powinien natychmiastowo rozpocząć stosowanie Nolvadexu. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie stosowany od początku cyklu, inhibitor aromatazy. Osobom bez predyspozycji do odczuwania skutków ubocznych typowych dla estrogenów wystarczy prawdopodobnie Nolvadex i / lub Proviron.

Testosteron wykazuje silne właściwości androgenne, dlatego wystąpienie związanych z tym faktem skutków ubocznych jest bardzo prawdopodobne. Intensywność tych skutków w dużej mierze zależna jest od konwersji testosteronu do formy -dihydro. Jak wiadomo, jest to niezwykle niekorzystny metabolit, odpowiedziały za występowanie androgennych skutków ubocznych w wyniku stosowania testosteronu - przetłuszczającej się cery, trądziku, pojawiania się nadmiernego owłosienia na ciele, przyśpieszania procesów łysienia. Osoby z predyspozycjami do utraty włosów na głowie, a o nie dbający, generalnie nie powinni stosować testosteronu, lub chociaż przyjmować Proscar / Propecję podczas cyklu (finasterydy, zapobiegające konwersji testosteronu do DHT). Środki te skutecznie minimalizują intensywność androgennych skutków ubocznych. Cypionat testosteronu pozostaje aktywny w organizmie przez 4-6 tygodni, mimo to iniekcji dokonuje się raz lub dwa raz w tygodniu. Pozwala to na uzyskanie stabilnie wysokiego stężenia środka we krwi. Wystarczającą dawką będzie 250mg do 800mg tygodniowo. Warto zauważyć, że testosteron jest najstarszym sterydem. Od czasu jego wynalezienia dostępnych stało się wiele innych sterydów, a mimo to, nadal testosteron uważany jest za najlepszy środek budujący masę mięśniową. Przyjmowanie dawki powyżej 1000mg cypionatu tygodniowo nie jest konieczne, wręcz przeciwnie. Tak duże ilości powodować będą bardzo wyraźną retencję wody, przyczyniają się do całkowitej utraty definicji mięśniowej. Inne skutki uboczne także wysoce prawdopodobne. Tak wysokie dawkowanie ponadto jest nieopłacalne (współczynnik cena / efektywność).

Jak w przypadku każdego estra injekcyjnego testosteronu, czynności osi podwzgórze – przysadka - jądra zostają bardzo szybko zaburzone. Dlatego odpowiednie zastosowanie HCG, Nolvadexu/Clomidu po cyklu jest niezbędne, w celu uniknięcia ostrych zaburzeń hormonalnych. Nieodpowiednie zastosowanie tych środków, lub też w ogóle niezastosowanie, po cyklu jest najczęstszą przyczyną znacznych spadków masy mięśniowej po odstawieniu SAA. Rzadko udaje się zachować 100% przyrostów, lecz jest to uwarunkowane także od środka, jaki stosujemy. Znaczny odsetek traconej po cyklu masy stanowi woda, której znaczna retencja została wywołana przez silnie aromatyzujące środki. Innym, często stosowanym zabiegiem, jest zastępowanie testosteronu łagodniejszym anabolikiem kończąc jego stosowanie, np. Deca-Durabolinem. Środek taki przyjmowany jest generalnie w niewielkich dawkach, 200g - 400mg tygodniowo, przez kolejnych 4 - 8 tygodni. Takie "schodzenie w dół" z zastosowaniem nandrolonu pozwala ponadto znacznie poprawić definicję masy mięśniowej zdobytej na silnym testosteronie. W większości przypadków postępowanie takie wykazuje znaczną efektywność. Oczywiście wtedy odblokowanie rozpoczynamy w odpowiednim czasie, po odstawieniu Deca-Durabolinu.

Dawkowanie

Podobnie jak przy dawkowaniu Enanthatu, Cypionat należy dawkować co 5-7 dni. Dawki dobierane są w zależności od zaawansowania i kształtują się w granicach 200-250mg dla początkujących, 300-500mg dla średniozaawansowanych, oraz 500-1000mg i wyższe dla zaawansowanych.